• Denizyolu Taşımacılığı

  Denizyolu Taşımacılığı

  Deniz yolları üzerinden, limanlar arası transfer işleminin gerçekleştirilmesi, ürünlerin nakledilmesi, istenilen yere, istenilen zamanda gönderilmesi anlamına gelmektedir.
  Havayolu Taşımacılığı

  Havayolu Taşımacılığı

  Havayolu taşımacılığı; ticari, tekstil, otomotiv, kozmetik, sağlık ve elektronik gibi sektörlerdeki malların bir hava taşıyıcısı aracılığıyla nakliye edilmesi işlemidir.
  Karayolu Taşımacılığı

  Karayolu Taşımacılığı

  Yüklerin otoyol ve kara araçları vasıtası ile bir noktadan başka bir noktaya aktarmasız, güvenli ve zamanında taşınması yöntemidir.
 • HAKKIMIZDA

  Biz Kimiz?

  Sigun Lojistik, 2019 yılında kurulan dinamik ve yenilikçi bir lojistik şirketidir. Müşterilerimize yurtdışı taşımacılık konusunda kusursuz bir deneyim sunmak için tutkulu bir şekilde çalışıyoruz. Sloganımız "Başarınızı Taşıyoruz!" tam da bu misyonu yansıtıyor. Sigun Lojistik olarak, müşterilerimizin başarılarına ortak olmak ve onları bir adım öteye taşımak için en iyi çözümleri sunuyoruz. Sunduğumuz hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli lojistik hizmetleriyle işlerinizi dünya çapında genişletmenizi destekliyoruz. Profesyonel ekip üyelerimiz, sektördeki en son teknolojileri ve en iyi uygulamaları kullanarak her aşamada titizlikle çalışır. Müşteri odaklı yaklaşımımız ve esneklik anlayışımızla, taşımacılık süreçlerinizi kolaylaştırmak ve en üst düzeyde memnuniyet sağlamak için çabalıyoruz. Sigun Lojistik olarak, her sevkiyatınızı önemsiyor ve her müşterimize özel çözümler sunmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve onların başarılarını desteklemek için çalışmaktan gurur duyuyoruz.

  HAKKIMIZDA
 • Telefon

  +90 533 476 94 07
  Telefon

  Mail

  info@sigunlojistik.com
  Mail

  Adres

  İstanbul / Üsküdar
  Adres
X